סטודיו ליאת סטודיו לעיצוב גרפי
סטודיו ליאת סטודיו לעיצוב גרפי
עיצוב תערוכות, ביתנים ועמדות מכירה

עיצוב תערוכות, ביתנים ועמדות מכירה

תחום העיצוב הגרפי הוא תחום רחב היקף המשלב בתוכו מספר תחומי התמחות מקצועיים כגון עיצוב תערוכות ושירותי עיצוב עמדות מכירה. תחומי התמחות אלו, בדומה לתחומי התמחות נוספים בתחום העיצוב הגרפי, מבוססים על שירותי מיתוג גרפי במסגרתם מייצרים שפה עיצובית אחידה לכל אמצעי השיווק והפרסום של הלקוח.

מה חשוב לדעת על שירותי עיצוב תערוכות וביתנים?

שירותי עיצוב ביתנים לתערוכה או עיצוב עמדות מכירה הם שירותי עיצוב גרפי המוצעים לכם בכל סטודיו מוביל לעיצוב גרפי. שירותים אלו נועדו להפוך את ביתן התצוגה שלכם ו/או את עמדת המכירה שלכם לעמדות ממותגות. העמדה הממותגת, בין אם מדובר בביתן לתערוכה ובין אם מדובר בעמדת מכירה, מושכת את העין וגורמת לעוברים ושבים באזור להגיע אל העמדה ולברר מה הם המוצרים/שירותים המשווקים בה.

עיצוב ביתן לתערוכה

שירותי עיצוב תערוכות מיועדים לכל אילו מביניכם הנוטלים חלק בתערוכות וכנסים שונים בתחום התמחותכם. כידוע, לאורך כל ימות השנה, מתקיימים בישראל מאות סוגי כנסים ותערוכות בהם מוקצה שטח ייעודי לכל מציג בכנס/תערוכה, כאשר באי הכנס/תערוכה, בוחרים לגשת לביתני התערוכה השונים, בעיקר בהתאם למיתוג הביתן והשפה העיצובית שלנו. כאשר מדברים על עיצוב ביתנים לתערוכות מדברים בין היתר על עיצוב ביתנים המשלבים בתוכם גם אלמנטים דו מימדיים וגם אלמנטים תלת מימדיים ההופכים את השפה העיצובית למושכת יותר ומסקרנת הרבה יותר.

במסגרת תהליך עיצוב ביתנים לתערוכה, מושם דגש על מטרות הביתן ועל השטח המוקצה לביתן. כמו כן, תהליך העיצוב כולל בחירת חומרי גלם באמצעותם ניתן להדפיס את האלמנטים הגרפיים השונים המהווים חלק מהעיצוב.

עיצוב עמדת מכירה לתערוכה

מה חשוב לדעת על שירותי עיצוב של עמדות מכירה?

עמדות מכירה הן הגדרה כוללת לכל סוגי העמדות המשמשות למטרות שיווק ומכירה של מוצרים ושירותים שונים. עמדות אלו יכולות להיות עמדות קבועות ומובנות הממוקמות בתוך מרכזים מסחריים, קניונים וכדומה, והן יכולות להיות עמדות מכירה ניידות אותן ניתן לשנע ממקום למקום בהתאם לצרכי בית העסק. עיצוב של עמדות מכירה מתמקד אף הוא ביצירת עמדה ממותגת המציגה שפה עיצובית מרשימה ומושכת את העין, וזאת בכדי לגרום ללקוחות החולפים על פניה, לעצור לרגע, להסתקרן ולגשת אל נציגי המכירות הממתינים בתוך או לצד העמדה. עמדות מכירה משמשות גם כאמצעי למטרות קידום מכירות וזאת כחלק מחשיפת הקהל הרלוונטי למוצרים/שירותים החדשים של חברה מסחרית כזו או אחרת.

עיצוב תערוכה

עיצוב תערוכות ועמדות מכירה - היכן?

תהליכי תכנון ועיצוב של ביתנים לתערוכה ו/או עמדות מכירה כאלו ואחרות, מומלץ שיבוצעו באמצעות סטודיו לעיצוב גרפי העוסק ומתמחה בעולמות העיצוב הגרפי השונים, לרבות, מיתוג גרפי, עיצוב תעשייתי ועיצוב תערוכות ועמדות מכירה. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם עמדות מכירה ממותגות וביתנים ממותגים לתערוכות, תוך חשיבה ממוקדמת על כל ההיבטים הנלווים לתכנון עמדות מכירה וביתנים לתערוכות.

עיצוב אריזות

עיצוב אריזות

מהו סטודיו לעיצוב גרפי ותעשייתי? מה הם השירותים המקצועיים המוצעים לכם בסטודיו לעיצוב ומיתוג וכיצד בוחרים סטודיו לעיצוב גרפי? על כך ועוד בעמוד שלפניכם

להמשך קריאה
עיצוב תערוכה

עיצוב תערוכות ואירועים

מהו סטודיו לעיצוב גרפי ותעשייתי? מה הם השירותים המקצועיים המוצעים לכם בסטודיו לעיצוב ומיתוג וכיצד בוחרים סטודיו לעיצוב גרפי? על כך ועוד בעמוד שלפניכם

להמשך קריאה